Krátké novinky

12.02.2016 - Nové označení Studio Divadla Haná:

Od roku 2016 zavádíme novou značku Divadla Haná - tzv. Studio Divadla Haná. Pod tímto označení budeme uvádět představení, která se budou nějakým způsobem lišit od klasických operet, muzikálů či komedií, na které je náš divák zvyklý. Divákovi tak chceme dát najevo, že představení bude více netradiční, komornější nebo např. psychologické. Podrobnější informace o Studiu Divadla Haná si přečtěte zde.

18.01.2016 - Hledáme zpěváka - obor bas!:

POZOR!!! POZOR!!! POZOR!!!
Hledáme do nově vznikajícího vokálního souboru - sextetu pod DS Haná, zpěváka - hlasový obor BAS. Zájemci se můžou hlásit na tel. čísle: 775 702 324 nebo na e-mailu: vasicek.o@seznam.cz. SPĚCHÁ!!!

28.12.2015 - Premiéra Jeden ze statečných:

Na podzim tohoto roku se točil ve Vyškově nový amatérský film, na jehož vzniku se podílelo také pět členů Divadla Haná. Film "Jeden ze statečných" bude mít PREMIÉRU už v neděli 24.ledna 2016 v kině Sokolský dům ve Vyškově. Srdečně vás zveme!

Více informací.

Program

Pohádka na podzim 2018

17.9.2018 - Po úspěšném uvedení Werichova Fimfára připravuje divadlo Haná pro podzim 2018 opět pohádku na motivy dalšího klasika české literatury - Josefa Čapka. Jeho dílo pro děti se vyznačuje hravým a uvolněným vyprávěním a doplněné hudebním doprovodem vytváří, dá se říci, pohádkovou eleganci. Jde o adaptaci klasické pohádky „Dobře to dopadlo aneb tlustý pradědeček, lupiči a detektivové“ . Už zkoušky naznačují, že nejen dětí, ale i dospělí se touto pohádkou baví a doufáme, že pobaví i vás,příznivce divadla. František Vlach, režisér.

Saturnin 2018

Další repríza představení Saturnin se uskuteční 25.10. 2018 ve Společenském sále VeV na V9ta Nejedlého ve Vyškově.

Saturnin

17.4.2017 - Divadlo Haná od března 2017 připravuje novou hry, jejíž premiéra bude uvedena na podzim tohoto roku. Diváci se tak mohou těšit, že jim listopadové sychravé dny zpříjemníme další dávkou humoru. Více informací nalezenete zde. Vstupenky jsou již v předprodeji na www.mksvyskov.cz. Sledujte náš Facebook DivadloHana.Vokální Kvintet Za5
V roce 2016 se začal pod křídly Divadla Haná formovat vokální soubor - kvintet Za5. Máme za sebou několikaměsíční zkoušení a začátkem prosince jsme několikrát vystoupili v rámci různých kulturních akcí. Na vlastní samostatný koncert se těšíme na konci března 2017.

Kuřačky a spasitelky
V listopadu 2016 Studio Divadla Haná uvedlo premiéru a dvě reprízy představení Kuřačky a spasitelky. Další reprízy přijdou v lednu 2017. Počet diváků je omezen na cca 50 míst, lístky v předprodeji v TIC Vyškov.

Tři z Fimfára

Blíží se nám premiéra nového představení. Tentokrát se jedná o Tři z Fimfára uváděného pod Studiem Divadla Haná. Nevíte, co znamená Studio? Mrkněte sem. Jedná se o tři pohádkové příběhy z Fimfára Jana Wericha, které režisérka Iva Lajdová s pomocí herců převedla do divadelní podoby. Představení je vhodné pro děti i dospělé. Premiéra se uskuteční 12. března 2016 v Besedním domě. Lísty jsou od 15.2. v předprodeji v TIC.

Trdloviny 2015

Přijďte se podívat na divadelní festival Trdloviny 2015 23. a 24. října do Besedního domu ve Vyškově.

Sezóna 2015/2016

Minulá divadelní sezóna byla ve znamení vrcholení oslav 150. výročí Divadla Haná a muzikálu My Fair Lady. Na tuto divadelní sezónu připravujeme pro diváky již "menší představení" v porovnání s tímto muzikálem. Zato připravujeme premiéry dvě. Na podzim půjde o velice známou klasickou komedii Sluha dvou pánů, na jaře potom potěšíme jak doslělé tak i děti - uvedeme totiž pohádkové představení - Fimfárum.

Vstupenky na Sluhu dvou pánů jsou již v předprodeji v TIC Vyškov.


 

   
  
  
  

Události označené hvězdičkou (*) jsou orientační.