Program

Představení Donaha!

V rámci 160. výročí Divadla Haná připravujeme představení Donaha! Premiéra se uskuteční v listopadu 2024. 


Ples Divadla Haná

23.3.2024 Nejlepší ples letošní sezóny! Pro nás tedy rozhodně. Díky všem, kteří toho byli součástí a kteří se podíleli na přípravách. Skvělí Kanci paní nadlesní a zaplněný taneční parket, drinky od Daniel Brtníček, plná tombola díky našim skvělým sponzorům. A program? Boží! Díky průvodcům večerem Iva Hrušková a Zbyněk Petr a samozřejmě i Mezi hlasy, Kateřina Vašíčková, Barunka Lajdová,  Hanácké folklórni sóbor Trnka Vyškov, Taneční škola H+L Vyškov, Dřeváci z Vyškova.  Díky Michaela Rotreklová Jan Rotrekl  Jan Katzer a prostě všem!

Díky Sallymu za zvuk a Přema Ševčík za světla, Jakub Pavluš  za dokumentaci. A díky Městské kulturní středisko Vyškov


2024 - Oslavy 160. výročí založení Divadla Haná.Ray Cooney: 1 + 1 = 3

Na podzim 2023 připravujeme po 12 letech obnovenou premiéru úspěšné komedie Raye Cooneyho s názvem "1 + 1 =3". Více informací...

Zařídil to Povondra (Válka s Mloky)

Zařídil to Povondra (Válka s Mloky), v režii Tomáše Dorazila budeme hrát 29. 4. od 20:00 v Besedním domě. Těšíme se na Vás!


Ať žijí duchové v Hodoníně!

3.4.2023 

V uplynulém víkendu jsme se zúčastnili s inscenací @ť žijí duchové! krajské přehlídky Mumraj! v Hodoníně. Mohli jsme tak všichni prožít mimořádnou festivalovou atmosféru. Na představení se podílí celkem téměř čtyřicet lidí, z toho víc než polovina jsou děti školou povinné. Už tím jsme v zákulisí celé přehlídky poutali pozornost. Nutno dodat, že v dobrém a s obdivem, jak dobře spolu celý tak velký kolektiv s malými dětmi funguje. ❤ Zaujali jsme však zejména naším muzikálem. Celý sál "šel s námi". Diváci byli báječní, někteří s námi zpívali. Moc děkujeme!

Hrálo se nám moc fajn. Naši práci však ocenila i porota. A to nejen při společném až dojemném hodnocení po představení, ale i celkovými výsledky přehlídky. 

Získali jsme cenu za:

Mladý talent (Barbora Lajdová) 

Hudební aranžmá (Milan Takáč) 

choreografii (Petra Šarhanová) 

úpravu a režii (Iva Hrušková) 

jevištní souhru (dětský kolektiv) 

Inscenaci (celý soubor) 

A byli doporučeni do celostátní přehlídky mladého divadla

Také jsme získali za festival Mumraj! cenu Svazu českých divadelních ochotníků

Moc děkujeme za vše a těšíme se na další práci 


Tyto stránky využívají soubory cookie.